Naujienos

Apie mus spaudoje. Socialinės dirbtuvės nesnaudžia – įkūrė elektroninę parduotuvę

elektronine parduotuve pirk prasmingai socialiniu dirbtuviu neigaliu zmoniu gaminiai paslaugos

Labai smagu, kad žinia apie mūsų socialinę parduotuvę sparčiai sklinda ne tik Tauragės rajone, bet ir visoje Lietuvoje.

Apie mūsų socialines dirbtuves „Metų ratas“ rašė vietinė ir šalies žiniasklaida.

Džiaugiamės ir tuo, kad vos po mėnesio mūsų socialinių dirbtuvių veiklos, startavo ši mūsų elektroninė parduotuvė www.pirkprasmingai.lt.

Šią su didele nuolaida sukūrė kaunietis Marius Mėgelaitis. Vos tik sužinojęs, kad e-parduotuvė priklausys socialinėms dirbtuvėms, kaunietis nei akimirkos nedvejojo – iškart pasisiūlė padėti įgyvendinti šį ambicingą tikslą.

Kol kas elektroninėje parduotuvėje „Pirk prasmingai“ prekių nėra daug, tačiau jos įvairios– prijuostės, pirkinių maišeliai, servetėlės, dubenys vaisiams, minkšti žaislai.

Socialinių dirbtuvių specialistai stengiasi atrasti dirbtuvininkų gebėjimus – koks darbas kuriam sekasi geriausiai, taip pat bandoma išsiaiškinti, kas paklausiausia rinkoje.

Ilgametę patirtį turintys Tauragės padalinio meistrai – labai išradingi. Jie ne tik padeda prikelti antram gyvenimui dovanotas medžiagas, antrines žaliavas, bet ir sugeba sukurti išskirtinius gaminius. Vienas iš pavyzdžių – funkcionali prijuostė, turintiems daržą ar sodą.

Kelios lininių drabužių siuvyklos jau sutiko padovanoti atraižų, kurios pravers žaislų ar kitų gaminių siuvimui. Pirmoji lininių ir kitų audinių atraižų atsiuntė Daiva Steponavičienė iš Kauno – „Daivužė. Lininiai gaminiai“. Lininių audinių padovanojo ir „Rimos lininiai audiniai“ iš Kupiškio.

Audinių padovanojo ir Tauragėje veikianti siuvimo įmonė – UAB „Team Kameleon Baltic“.

Socialinių dirbtuvių „Metų ratas“ meistrai ir dalyviai jaučia ypatingą žmonių palaikymą. Ypač aktualios lauko darbų paslaugos. Šias teikia „Metų rato“ vyrų komanda. Viešoje erdvėje jau sulaukta daug gerų atsiliepimų. Tauragiškiai aktyviai domisi ir drabužių taisymo paslauga.

elektronine parduotuve pirk prasmingai adakavo socialiniu paslaugu namai Taurages padalinys

– Pirkdami mūsų socialinių dirbtuvių dalyvių gaminius ar paslaugas suteikiate begalinį džiaugsmą mūsų žmonėms. Kad žinotumėte, kaip jie stengiasi. Kiekvieno žmogaus palaikymas, kiekvienas pirkimas motyvuoja ir padeda jaustis svarbiems bei reikalingiems šioje visuomenėje, – sakė Adakavo socialinių paslaugų namų pavaduotoja socialiniams reikalams Tauragės padalinyje Zigmunda Menclerienė.

Socialinių dirbtuvių paslauga skirta darbingo amžiaus intelekto ar psichosocialinę negalią turinčių žmonių, kuriems kyla sunkumų įsidarbinant atviroje darbo rinkoje.

Apie mus rašė laikraštis „Tauragės kurjeris“, lrt.lt , 15min.lt lrytas.lt ir kiti.

Apie mūsų elektroninę parduotuvę pirkprasmingai.lt straipsnis publikuotas ir „Tauragės žiniose”. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *